Znajomosc marki

Kiedy zaczynamy książkę z enova system, zawsze jesteśmy już o nim jakieś dane oraz wyrobione zdanie. Jednak jako to chodzi z wszelkim innym doświadczeniem, przechodzimy kilka faz poznania. Poczynając od nieświadomej nieumiejętności, jak na ślepo staramy się dotrzeć do końcu, błądząc w zakamarkach struktury, o jakiej nie mamy pojęcia. Wpadamy w jeszcze nowe pułapki i wbijamy się w ciasne i proste zaułki.

Zbieranie wiedzy Jak dość się porozbijamy na ślepo i wdrażamy rozpoznawać zagrożenia, chorujemy na moment świadomej nieumiejętności. Szukamy poradników czy oryginalnego przewodnictwa. Zbieramy umiejętność i krok po kroku, staramy się dawać ją w działanie. Bardzo wygodny etap. Interesujemy się utartymi ścieżkami, zgodnie z opisanymi wzorami. Pasmo niekończących się sukcesów. Ciągle kupujemy kolejną kompetencję i z momentu do momentu następuje próba zastosowania jej. Zaliczamy wpadki i znów trzeba wrócić do tutorialu. Czasem grzebać dość dokładnie w pogoni za informacją. Powtarzamy szczególnie też też błędy, nabieramy poznania i przeskakujemy na drugi etap. Przez ciągłe powtarzanie spotykamy w sprawność i nabieramy nieświadomej umiejętności. Wszystko w tym etapie idzie jak po maśle. Nasza wiedza jest jeszcze większa. Nie boimy się dużych wyzwań. Bywa, że oraz łatwą radą możemy wykonywać maluczkim. Taka pewność w nas rośnie. A są takie obszary, białe plamy, gdzie nasza noga nadal nie stąpała. Obszary mistrzostwa zarezerwowane dla świadomej umiejętności. Umiejętności w klarownej formie. Sztuce i pewności absolutnej. Tak są całe procesy poznawcze niepowiązane z bliskimi predyspozycjami. Procesy, jakich nie kojarzy się z żadną dziedziną.

Poznawanie struktur systemu Tak też się dzieje z zespołem. Jak każdą strukturę trzeba poznać. Trzeba zwiedzić miejsca dobre oraz też zwykłe też. Również jak od każdego narzędzia nabawić się "odcisków". Atutem jest rzeczywiście to, że możemy zawierać na zasilenie zespołu technicznego. Użyteczność systemu uznawana jest wciąż nowymi wdrożeniami. O innowacyjności zaświadczają naoczni świadkowie. Niektórzy w euforii używają takich słów jak "rewolucja". Cokolwiek przechodzą na bada, dowiemy się, biorąc sposób w bycie także próbując go, aż do zdobycia mistrzostwa.