Worki filtracyjne myslowice

Odpylacze workowe, dzięki szerokiemu wyborowi w istocie worków filtracyjnych z dalekich środków również o oryginalnym kształcie oraz różnorodnym systemie czyszczenia, zaczynając od mechanicznego po system przedmuchowy i zamykanie brudu sprężonym powietrzem, znajdują swoje zastosowanie prawie w dowolnej gałęzi przemysłu, w którym istnieje problem z nieczystym powietrzem występującym w toku przemysłowym.

Bardzo atrakcyjne - filtry modułowe, które zjadane są zwłaszcza w sferze drzewnej i meblarskiej, znacznie dokładnie robią naszą rolę oraz przy odciąganiu różnych rodzajów pyłów, np. papier, tworzywa sztuczne, itp. W prostej możliwości posiadamy również wielkie wartości modułowe mogące służyć wielkie hale produkcyjne jak także lekkie odpylacze stacjonarne wykorzystywane indywidualnie dla danych maszyn.

Odpylacze kartridżowe mimo małych gabarytów cechują się dużą powierzchnią filtracyjną. Stosowane są do starych i słabych pyłów. Odpylacze kasetonowe są wykorzystywane w filtracji przemysłowej o niskich stężeniach pyłów. Z porady na indywidualną budowę są wysoką powierzchnię filtracyjną.

Bardzo poważna gama proponowanych odpylaczy gwarantuje nam optymalny dobór maszyny do spraw klienta. Dużo wiedzy o naszej ofercie można dostać na naszej stronie internetowej lub łącząc się z nami bezpośrednio.

Proponowane przez nas dania odpylające są dostępne w możliwości przeciwwybuchowej co oznacza, iż to odpylacz wykonany zgodnie z przepisami zamkniętymi w unijnej dyrektywie atex, z angielskiego "atex dust collector".

Zastosowanie: - pyły, trociny, wióry wynikające z obróbki drewna - pył szlifierski z opiłkami różnorodnych materiałów - mgła olejowa, itp.

Zachęcamy do poznania się z nowoczesnym odpylaczem filtracyjnym o modułowej konstrukcji, który dzięki naszej stabilnej budowie, wielofunkcyjności, możliwości wykorzystywania różnych konfiguracji, sposobie opróżniania oraz czyszczenia rękawów filtracyjnych, znajdzie więcej w Twojej jednostce zastosowanie i da utrzymać w nim czystość, i w czasie zimy w układzie recyrkulacyjnym odzyska ciepłe powietrze z powrotem na halę.