Szybka obsluga

http://erp.polkas.pl/prosty-crm-system-workflow-tak-poprosze/Prosty CRM. System Workflow? Tak, poproszę! | Systemy ERP | POLKAS

Gdyby jesteś właścicielem jakiejkolwiek placówki, bądź punktu gastronomicznego, toż szczególnie dokładnie znasz, że szybkość obsługi typa jest jakimś z najważniejszych wyzwań, którym wymagasz sprostać. Jednakże że nie domyślałeś się nigdy, że istotni nacisk na ostatni aspekt uważa nie tylko szybkość przygotowania zamówienia, ale jeszcze samo wprowadzenie zamówienia do systemu i zdanie go w kwocie fiskalnej.

Jeżeli więc Twój dom wyposażony istnieje w stare lub kilku zaawansowane, czy przestarzałe kasy, toż tenże zakres znacząco wydłuża czas obsługi klienta, co bezpośrednio miesza się na jego zadowolenie, natomiast jego odrzut z proponowanych przez Ciebie usług! Na wesele na zbytu pojawia się coraz więcej udogodnień, a branża gastronomiczna może sięgać z coraz dużo rozwiniętych technologicznie rozwiązań, które bezpośrednio zabierają się na grupę świadczonych usług! I teraz z taką pracą, jaka zamierza na punktu poprawę jakości usług gastronomicznych, służymy my. Posiadamy Ciż do zaoferowania jeden spośród najbardziej rozwiniętych produktów sprzedaży kelnerskiej i barmańskiej - program Gastro Pos Demo. Jego eksploatacja istnieje nie dość, że dużo intuicyjna, to dodatkowo do złudzenia przypomina rzecz na starej kasie fiskalnej, więc goście nie będą posiadali silniejszych dolegliwości z adaptacją do ostatnich rozwiązań! Ponadto cały program funkcjonuje w porządku dotykowym, zapewniając ciężki a co najważniejsze, znacznie szybszy wybór zamówienia. Również identyfikacja kelnera odznacza się znacznym zaawansowaniem technicznym i prostotą obsługi, ponieważ następuje ona poprzez wprowadzenie właściwego dla danego pracownika kodu lub, jeszcze prościej, za pomocą specjalnej karty magnetycznej. Program Gastro Pos  jest zdecydowanym "Must have", jeśli zależy Obecni na obsłudze klienta na najogromniejszym, światowym poziomie! Gastro Pos jest użytkowany i szanowany w moc renomowanych lokalach gastronomicznych i bogatych barach! Nie dziw się więc ani chwili dłużej i stwórz, aby Twój lokal wzniósł się na jeszcze większy stopień!