Rozwoj firm logistycznych

Subiekt Ignacy Rzecki miał spisany cały nasz biznes w kajecie. W tym jedynym, w którym wykonywałeś ewidencje sprzedaży. Chociaż jego interes nie miał jedynie efektów i materiałów, co na dowód nieduża hurtowania motoryzacyjna, gdzie samych tarcz hamulcowych zapewne stanowić kilkadziesiąt rodzajów. Pisanie w notesie nie rozwiąże problemów współczesnego biznesmena, szczególnie, jeżeli czerpiemy z bardzo efektywnej techniki przechowywania, którą jest magazyn wysokiego składowania. Jak sobie pomóc w takiej form?

Z poradą przychodzi firma Comarch, jeden z najbogatszych twórców oprogramowania na Rodzimym rynku i sprzedawany przez niego wms program magazynowy. To wyjątkowe i wysoce zaawansowane oprogramowanie typu erp, ułatwiające ewidencję przechowywanych środków oraz produktów. Odkłada się z dwóch modułów- Comarch WMS Zarządzanie i Comarch WMS Magazynier, które bezbłędnie ze sobą współpracują, i wraz są idealne wyjście dla obsługi magazynu wysokiego składowania.

Pierwszy moduł stanowi bazę programu i daje stworzenie cyfrowej wersji magazynu. Taka elektroniczna struktura, dokładnie odpowiada swojej rzeczywistej wersji, umożliwia ustawienie dla jednych produktów, półek, a nawet środków transportu takich jak palety. Możemy generować dyspozycje dla magazynierów, definiować wartości małych oraz ogromnych stanów, ustawiać miejsca dla poszczególnych towarów. Drugi moduł, Comarch WMS Magazynier to przedłużenie ręki magazyniera. Daje szansę etapowania przyjęć i wydań, drukowania niezbędnych dokumentów a nawet etykiet. To dokładnie dodatki, do pewnego zadania, jakim jest wydawanie, przesuwanie, kupowanie i inwentaryzacja towarów. Moduł ten stosuje dyspozycje, organizowane przez pracodawcę, co usprawnia cały proces zarządzania magazynem.

WMS program magazynowy zapewnia pełną integralność z Comarch ERP, jednak pewne elementy obydwu systemów są rozdzielone. Taka współpraca, na okresie dokumentów handlowych, zaś nie danych historycznych, umożliwia oddzielenie gospodarki magazynowej od operacji księgowych.