Program komputerowy zywienie

System enova 365 to oprogramowanie klasy ERP. Został on przewidziany w końcu usprawnienia wydajności operacyjnej przedsiębiorstwa. Według danych producenta system enova 365 jest wykorzystywany przez ponad osiem tysięcy naszych firm!

przenośna kasa fiskalnaZobacz naszą stronę www

Enova odpowiada na morze potrzeb współczesnych przedsiębiorstw. Wielofunkcyjność zezwala na wyciągnięcie dokładnie wymaganej funkcjonalności. Modułowość umożliwia dodawanie i ograniczanie możliwości systemu, dzięki czemu można poznać z naturalnej wersji do zaawansowanych funkcjonalności. System umożliwia pełną mobilność. Współpracuje on z siecią windows 7 i wyżej oraz kupi na obsługę na tablecie. Inne dostępne opcje to produkcja na smartfonie lub przez przeglądarkę internetową. System umożliwia pełną opiekę i dawanie zadań. Operatorzy są przydzielani z okresu aplikacji. Etap realizacji zadania pewno żyć w każdej chwili zweryfikowany. Dzięki temu uważa się przestojów w akcji oraz szukam zaginione dokumenty.

System enova jest oferowany w trzech wariantach. 1. Standardowy zakup licencji - stoi się ona jakością klienta wraz z drogą jej aktualizacji. Opcja idealna dla firmy czerpiących z dotacji lub leasingu. 2. Wynajem oprogramowania - opłata jest pobierana w organizacji opłat abonamentowych za mienie z wybranych elementów systemu. Skuteczne rozwiązanie dla słabych oraz małych firm. 3. Dzierżawa sposobu i infrastruktury - całość usługi jest prowadzona przez dostawcę. Elementy są wynajmowane wraz z serwerem, aktualizacjami i backupami. Sposób jest skory do użytku natychmiast! Idealne rozwiązanie dla strupów, jakie nie chcą inwestować w zaplecze IT.

System enova jest wyprodukowany przez firmę Soneta sp. z o.o. Spółka została ubrana w 2002 roku także dzięki wykorzystaniu eksperckiej informacji oraz dobrej obsłudze odniosła sukces rynkowy. Misją firmy Soneta jest produkowanie oprogramowania, które powoduje, że Partnerzy a Klienci otrzymują najwyższą energia w zastosowaniu technologii informacyjnych, niezbędną aby osiągnąć sukces biznesowy. Firma jest zaangażowana społecznie i utrzymuje takie instytucje jak "Wiosna" czy "Mimo wszystko Anny Dymnej".