Optima schematy ksiegowe bank

Optima to siła programów połączonych ze sobą. Pracują odnosząc się do wspólnej podstawy danych. Szereg dostępnych modułów stwarza dużo oferty dla maluchów oraz małych przedsiębiorstw. Dzięki wbudowanym rozwiązaniom ułatwia kontrolowanie procesów występujących w spółce. Drinkiem z polecanych modułów jest program comarch magazyn.

Element ten przeznaczony jest dla firm usługowych. W oczywisty sposób umożliwia obsługę transakcji handlowych. Dojazd do informacjach jest wykonalny z stanu innych modułów co ułatwia prowadzenie procesów księgowych. Program comarch magazyn:

– umożliwia obsługę dokumentów zewnętrznych jak PZ (przyjęcia zewnętrzne) i WZ (Rozchody zewnętrzne),
– po wykonaniu nowej bazy informacjach ważna ją zmieniać za pomocą kreatora,
– w kraju jednej firmy można prowadzić kilka lokalnych magazynów,
– umożliwia obsługę dokumentów wewnętrznych jak przyjęcia wewnętrzne, rozchody wewnętrzne oraz przesunięcia międzymagazynowe,
– generuje faktury zakupu / sprzedaży na podstawie kilku dokumentów np. PZ/WZ,
– idzie na wykonanie szybkiej inwentaryzacji,
– umożliwia dokonywanie rezerwacji wyrobu przez odbiorcę,
– umożliwi obsługę opakowań kaucjonowanych,
– współpracuje z Comarch ERP e-Sklep, przesyła towary wraz z raportami, atrybutami i zdjęciami do witryny sklepu internetowego.

Poszerzenie programu o dodatkowy panel handel plus pozwala na zdobycie pełnej wiedzy o stanach magazynowych. Umożliwia prowadzenie obrotu produktami w oparciu o pewne partie zróżnicowane pod względem mówiących je stron. Użytkownik sam podejmuje decyzję, który produkt a z której dostawy zamierza dać z magazynu. Poświęcony jest firmom prowadzącym rozbudowaną obsługę magazynów. Instalacja składnika jest prosta, pomaga w współczesnym zamieszczona instrukcja obsługi. W dostępny i przejrzysty sposób kieruje punkt po punkcie do zakończenia instalacji.