Optima ksiegowosc

Optima to grupa programów zintegrowanych ze sobą. Pracują sprowadzając się do wspólnej podstawy danych. Szereg dostępnych modułów stwarza dużo szansy dla delikatnych oraz średnich przedsiębiorstw. Dzięki wbudowanym rozwiązaniom ułatwia kontrolowanie procesów przebiegających w korporacji. Drinkom z polecanych modułów jest program comarch magazyn.

Moduł ten dany jest dla firm usługowych. W czytelny sposób umożliwia obsługę transakcji handlowych. Dostęp do wiadomości jest praktyczny z okresu innych elementów co usprawnia prowadzenie procesów księgowych. Program comarch magazyn:

program do księgowaniaProgram Księgowy Optima. Rozwiązania dla biur rachunkowych

– umożliwia obsługę dokumentów zewnętrznych jak PZ (przyjęcia zewnętrzne) i WZ (Rozchody zewnętrzne),
– po wykonaniu nowej bazy informacji ważna ją modernizować za pomocą kreatora,
– w obrębie jednej firmy można robić kilka lokalnych magazynów,
– umożliwia obsługę dokumentów wewnętrznych jak przyjęcia wewnętrzne, rozchody wewnętrzne i przesunięcia międzymagazynowe,
– generuje faktury zakupu / sprzedaży na podstawie kilku dokumentów np. PZ/WZ,
– pozwoli na przeprowadzenie szybkiej inwentaryzacji,
– umożliwia dokonywanie rezerwacji wyrobu przez odbiorcę,
– umożliwi obsługę opakowań kaucjonowanych,
– współpracuje z Comarch ERP e-Sklep, przesyła towary wraz z raportami, charakterami i zdjęciami do witryny sklepu internetowego.

Poszerzenie programu o dodatkowy panel handel plus kupi na otrzymanie wyczerpującej danych o stanach magazynowych. Umożliwia prowadzenie obrotu towarami w oparciu o konkretne partie zróżnicowane pod względem podających je jakości. Użytkownik sam podejmuje decyzję, który materiał i z której dostawy zamierza wydać z magazynu. Dedykowany jest firmom prowadzącym rozbudowaną obsługę magazynów. Instalacja składnika jest prosta, pomaga w ostatnim zamieszczona instrukcja obsługi. W naturalny i łatwy sposób prowadzi punkt po punkcie do wykonania instalacji.