Oprogramowanie optima opinie

Oprogramowanie optima dla faktur to składnik dedykowany dla firm usługowych, który w przejrzysty sposób umożliwia obsługę transakcji handlowych. Dzięki kompletnej integracji z nowymi modułami wysyłka znanych w projekcie jest jak nie ograniczona, co wpływa na bliższą obsługę rozliczeń handlowych oraz zadania księgowe.

Moduł optima pozwoli na:

 

wystawienie faktur sprzedaży oraz zakupu,
obsługę umów nie dopiero w złotówkach, a i w walutach obcych,
wykonywanie dokumentów korygujących,
sprzedaż czy zakup z głównymi formami płatności, jak jeszcze zdefiniowanymi przez użytkownika oprogramowania,
prowadzenie ewidencji usług oraz kontrahentów.

Handel
Oprogramowanie optima dla handlu to składnik, który wspomaga sprzedaż i prowadzenie gospodarki magazynowej. Element ten zajmuje pełne funkcjonalności modułu dla faktur, a oraz umożliwia nam dużą kontrolę procesów transportowych wykonywanych w spółce, przez co zezwala na skuteczne zarządzanie towarami, które są w składzie.

Detal
Moduł optima detal został zaprojektowany z świadomością o problemach sprzedaży detalicznej. Idzie na wykonywanie paragonów oraz związanych z nimi faktur sprzedaży. Niezwykle prosta obsługa, zgoda z ekranami dotykowymi oraz narzędziami do rozpoznawania kodów kreskowych i przejrzysty interfejs, rezygnuje z okna sprzedaży detalicznej najlepsze urządzenie do aktywności w osiedlowych sklepach, punktach gastronomicznych czy firmach handlowych. Aplikacja jest połączona z kolejnymi elementami, z jakimi współpracuje w ciągu prowadzenia sprzedaży.
Aplikacja optima dla inwentaryzacji została opracowana, z świadomością o szybszym procesie inwentaryzacji. Dzięki niej wyposażenie z wbudowanym aparatem może służyć funkcję przenośnego czytnika kodów kreskowych oraz kolektora informacji.

Optima cennik
W skutku książce z ostatnim oprogramowaniem powstają pliki z wieściami inwentaryzacyjnymi, które można szybko i wygodnie wgrać na dysk w chmurze przesłać na określony adres e-mail lub zapisać jako plik na komputerze. Format pliku wynikowego stanowi w zupełnie dostosowany do wyciągnięcia z zespołem optima. W stosunku z obecnym wypowiedzenie toż będzie najwspanialsze nie tylko podczas inwentaryzacji, lecz również w porządku wykonywania innych materiałów handlowo-magazynowych. Optima cennik dostępny istnieje na kartce producenta, jak i na kartkach autoryzowanych partnerów.
Moduły handlowe współpracują także z modułem optima Kasa Bank, który pozwoli na nową kontrolę wszystkich zadań powiązanych z przepływem środków finansowych w głowie.