Krajalnica niemiecka

Profesjonalna krajalnica ma-ga 612p jest skutkiem wiodącej z lat na placu firmy Ma-Ga. Przedsiębiorstwo jest ugruntowaną sytuację i wieloletnie doświadczenie, które z gwarancją nie powinno zostać bez znaczenia przy wyborze produktów. Model ma-ga 612p jest urządzeniem profesjonalnym, które może kroić zarówno proste jak również miękkie materiały na plastry. Maksymalna grubość tychże plastrów może wynieść do 28mm. Krojenie podejmuje się wyłącznie przy udziale siły grawitacji, nie ma konieczności ręcznego dociskania żywności. Dzięki zastosowaniu specjalnej płytki dociskowej można kroić żywność do samego końca, bez pozostawiania resztek.

Materiały najwyższej jakości Krajalnica została przeprowadzona z najbardziej wyselekcjonowanych materiałów, gwarantujących największą trwałość wśród podobnych urządzeń otwartych na zbytu. Sztab wyszkolonych pracowników nadzorował planowanie i produkcję maszyny. Materiały z których wykonana została krajalnica ma-ga 612p zapewniają utrzymanie najwyższych standardów czystości. Części urządzenia, które korzystają związek z żywnością w trakcie użytkowania wykonane stały ze stali nierdzewnej, co wysoce przydłuża ich żywotność. Pozostałe elementy zostały sporządzone z anodowanego aluminium.

Bezpieczeństwo System sterowania silnika wyposażony jest w przyciski START/STOP, co blokuje możliwość samoczynnego włączenia się krajalnicy w nieodpowiednich momentach, na przykład po zaniku zasilania sieciowego także jego przywróceniu. Krajalnica istnieje ponad zaopatrzona w określoną blokadę, która idzie na zdjęcie stołu podawczego tylko gdy znajduje się on w popularności zerowej pokrętła regulacji grubości plastra oraz podczas ustawienia tegoż stołu w popularności przy tymże pokrętle. Dla bezpieczeństwa osób siedzących przy krajalnicy ma-ga 612p ostrze noża zostało trwale zabezpieczone specjalną osłoną, która uniemożliwia przypadkowe skaleczenie się podczas oczyszczania urządzenia. Po każdorazowym użyciu krajalnicę należy czyścić z reszt żywności.