Krajalnica maga 310p

Krajalnice stanowią nieodzowny element wyposażenia sklepu, gdzie liczni klienci życzą sobie pokrojenia na plasterki wędliny, czy sera. Równie wskazane są w lokalach, w jakich przyjmuje się gości w celach konsumpcji. Ma-ga krajalnice są idealne rozwiązanie, gdyż przedstawiają się szerokim wachlarzem możliwości, jak oraz umiejętności.

http://www.polkas.pl/Pl/produkt/kasa_fiskalna_posnet_mobile/Posnet MOBILE EU - przenośne kasy fiskalne Polkas Kraków

Za pomocą krajalnicy można w twórz prosty, bezpieczny, symetryczny oraz szybki pokroić wszystek typ produktu. Wiele kobiet dziwi się ponad tym, jakie wybrać krajalnice ? Warto to przedstawić kilka propozycji. Do drinkach z nich stoi krajalnica ma-ga 310p2. Dostarcza do cięcia każdego typu żywności. Można za jej pomocą pokroić zarówno twarde, jak i przyjemne produkty np. wędliny, sery, warzywa, gdyż ma-ga krajalnice są uniwersalne. Jak też dostępne w kadrze i zaprojektowane tak, by zapewniały utrzymanie najwyższych warunków sanitarnych. Innym stylem jest krajalnica maga 310p. Jest ona dana przede ludziom do krojenia sera. Krojenie kończy się grawitacyjnie, więc bez konieczności dociskania żywności. Lecz potrafi ona płytę dociskową za pomocą której można skroić artykuł do końca. A to jest wydajna, skoro nie pozostawia odpadów. Inny rodzaj stanowią krajalnice maga 612p. Stanowią one oddane do krojenia towarów w zakładach mięsnych, a zarówno w dalekiego rodzaju sklepach spożywczych. Można przy jej usług kroić zarówno produkty miękkie, kiedy na przykład pomidory, a i twarde wędliny na plastry o grubości do 28 milimetrów. Unikalna ostrzarka zapewnia utrzymanie wysokich parametrów ostrza noża krojącego. Inny rodzaj krajalnic, to krajalnice ma-ga 210pT. jakie są urządzeniem przeznaczonym do cięcia sera. Wykonane z artykułów nierdzewnych, jak wszystkie dania tego typu. Dodatkowo nóż, pokrywa noża, płyta oporowa są pokryte teflonem. Pochylone ostrze umożliwia krojenie grawitacyjne na plastry do 16 milimetrów. Najmniejszym wyposażeniem w kolekcji jest ma-ga krajalnice 210p. Taki rodzaj krajalnic dany jest do gruncie w małych sklepach, małej gastronomii, lub firmach cateringowych. Urządzenie sprawdzi się również znakomicie w gospodarstwach domowych. Atutem jest niewielka cena, oraz doskonała klasa materiału.
Obecnie bez tego rodzaju urządzeń trudno sobie wyobrazić funkcjonowanie stoisk sklepowych, jakie oferują wędliny i sery. Jak oraz dużych lokali gastronomicznych, stołówek, a nawet gospodarstw domowych, gdzie krajalnice są również coraz częściej kupowane i zdobywane.