Krajalnica maga 210p cena

Krajalnica maga 612p to skuteczne akcesorium do cięcia wszelkiego typu żywności. Dodaje się także do robienia produktów miękkich jak niektóre warzywa jak oraz do pewnych jak sery. Dobre produkty i proste wykonanie zapewnia dużą i bezproblemową eksploatację. Konstrukcja maszyny pozwoli na zajęcie jej w prostoty i osiągnięcie wszystkich zaleceń sanitarnych. Sama obsługa jest automatyczna i łatwa, dzięki czemu nowy gość może stać już zastosowany w nowoczesne obowiązki.

Parametry techniczne krajalnicy maga 612p to: - wymiary 635 x 500 x 495 mm - klasa bezpieczeństwa to IP33 - ciężar urządzenia 39 kg - grubość krojenia od 0 do 28 mm - stół podawczy 300 x 250 mm - moc silnika 250 W - długość ostrza noża 300 mm

Krajalnica realizowana jest w dwóch wersjach. Wersja standardowa urządzona istnieje w przyciski start stop oraz samoczynny mechanizm wyłączania noża przy kłopotach z napięciem zasilającym w budowy. Krajalnica maga posiada zabezpieczenia przed przypadkowym włączeniem. Czujnik w daniu wykrywa niepoprawne założenie osłony noża. Dzięki owemu nie jest dodatkowe jego włączenie, zabezpieczając osobę obsługującą. Codzienne zabiegi konserwacyjne nie są ciężkie i dodatkowe do stworzenia w złym okresie. Wystarczy po wykonaniu pracy dokładnie oczyścić danie z resztek produktów jak tłuszcz czy okruchy. Każde elementy jak taca, pokrywa noża można szybko zdemontować zaś nie ma konieczności używania żadnych urządzeń do ostatniego. Krajalnica sprawdzi się również w niższych sklepach jak również małych zakładach, gdzie przerób towarów istnieje na średnim poziomie. Cena krajalnicy maga 612p to jakiś 4500 złotych brutto. Do krajalnicy proste są i części zamienne w niewielkich cenach. Urządzenie kładzie się z wielu elementów, które mogą zostać zastąpione w sukcesie zniszczenia lub awarii. Zmniejszy to długie koszty obsługi modelu.