Erp optima demo

Comarch ERP Optima to międzynarodowa aplikacja, pozwalająca każdej firmie na wykonywanie całej księgowości, i dzięki dużym aktualizacjom jest cały okres dostosowana do najnowszych wzorów.
W oprogramowaniu dostaje się Księga Podatkowa, zawierająca Księgę Zysków i Rozchodów, umożliwiająca inwentaryzację (spis z natury), rozliczenie ewidencji przebiegu pojazdu, a i sporządzenie umowie i e-deklaracji.

systemy do gastronomii

Ponadto Comarch księgowość to też Księga Handlowa. Moduł ten mówi za takie pracy jak sprawienie wielopoziomowego planu kont, planowanie okresu obrachunkowego, obliczanie PIT-36, PIT-36L, CIT-8, generowanie automatycznych różnic kursowych i kompensat podczas rozliczeń czy bycie zestawień na podstawie obsługiwanych przez użytkownika parametrów.
Pomyślano też o ewidencji środków trwałych. Odpowiedni moduł zapewnia takie inicjatywy jak naliczanie odpisów amortyzacyjnych dla środków zachowawczych oraz ceny niematerialnych, stosowanie trzech nowych metod amortyzacji (liniowa, jedna lub degresywna). Znajdują się tu i duże funkcje dotyczące automatycznego ewidencjonowania wyposażenia, a dodatkowo możliwość mienia osób odpowiedzialnych za poszczególne jego elementy.
Oprogramowanie Comarch księgowość to wymarzone wyjście dla każdej firmy, jaka nie chce zatrudniać osobnej księgowości. Aplikacja stanowi w sumy zautomatyzowana, to wystarczy jedynie wejść do niej możliwości, aby każdymi wyliczeniami zainteresowało się oprogramowanie. Gwarantuje wtedy nie tylko wygodę, ale jednocześnie oszczędność kosztów.
ERP Optima można sprawdzić dzięki wersji demonstracyjnej. Istnieją dwie drogi na dostanie w jej mienie. Pierwsza – zamówienie oprogramowania na płycie CD. Druga – pobranie pliku instalacyjnego z internetu. W obu przypadkach należy udać się na kartę producenta i wykonać uważający na niej formularz. Jakie dysponuje ograniczenia w kontakcie do pełnej wersji? Poza ograniczeniem czasowym – żadnych. Można korzystać z Comarch księgowość bez jakichkolwiek braków funkcjonalności przez okres aż sześćdziesięciu dni. Stanowi owo etap wystarczający do sprawdzenia w działalności ludzi jej pracy. Tylko po tym czasie można zdecydować, czy dostanie się licencję na dalsze używanie, lub same zrezygnuje. Jest więc znaczne rozwiązanie, zezwalające na darmowe sprawdzenie, czy o wydać pieniądze.