Comarch optima kompensata

Firma Comarch żyje na rodzimym rynku z ponad 20 lat. To wyjątkowo wyspecjalizowany dostawca oprogramowania i dodatkowo sama z największych korporacji informatycznych w Polsce. Firma zajmuje oddziały zagraniczne – gdy na przykład Comarch Software Ag z stolicą w Dreźnie. W 1999 roku zadebiutowała na Giełdzie Papierów Wartościowych.

Comarch rozwija oprogramowanie w sześciu sektorach: oprogramowania dla administracji publicznej, dla sektora służby zdrowia, dla sektora bankowego i ubezpieczeniowego ( między innymi programy wsparcia CRM) , wsparcia obsługi klientów, oprogramowania ERP, obsługi sieci telekomunikacyjnych oraz systemów bilingowych i programów lojalnościowych i sposobów EDI.

Marka Comarch ERP została zrealizowana dla produkcji, wdrożenia i sprzedaży unikalnego oprogramowania dla maluchach oraz małych przedsiębiorstw.

Dla dystrybucji swoich wyrobów firma stworzyła innowacyjny Program Partnerski w Polsce. Daje on poparcie działań marketingowych i wsparcie i kontrolę regionalnego opiekuna. Partnerzy pomagają w specjalnych szkoleniach biznesowych i merytorycznych, dla ich ludzi przygotowano specjalne ścieżki kompetencyjne. Stanowią ostatnie projekty budujące społeczność profesjonalistów. A o sile Programu Partnerskiego świadczy uwaga w dotarciu do potencjalnych odbiorców oraz reklama na stronicach www. Staranna selekcja sprawia, że Comarch Partnerzy świadczą usługi na największym szczeblu tak dla nowych, kiedy i dla innych klientów. Aktualnie Comarch Partnerzy to przynajmniej 900 firm, mających się sprzedażą oprogramowania.

Aby zostać partnerem firmy należy wykonać formularz dostępny na stronie www. Pierwszy etap weryfikacji to nastąpienie z Człowiekiem Comarch. Po tym spotkaniu należy odbyć cykl szkoleń autoryzacyjnych, które interesują nie tylko danych towarów i ich elementów, ale i zachowań biznesowych. Po pozytywnej certyfikacji następuje podpisanie umowy o współpracy.