Comarch erp optima youtube

papier do kasy fiskalnejRolki, papier do kasy fiskalnej Polkas Kraków

Poszukując idealnego oprogramowania dla firm, warto jest dać uwagę na plan ERP Optima będący dziełem krakowskiej firmy Comarch. Program Comarch ERP Optima to typowe narzędzie dla niskich i małych firm ułatwiające zarządzanie kluczowymi dla nich obszarami. Oprogramowanie oprócz modułów przeznaczonych dla księgowości oraz kadr tudzież płac, ma także moduły handlowo-magazynowe idealne dla działów sprzedaży i logistyki.

Certyfikat
Program ten pewno się pochwalić m.in. posiadaniem certyfikatu zgody z ustawą o rachunkowości. Dotyczy toż z faktu iż stanowi on na bieżąco aktualizowany z prawymi przepisami. Oprócz tego publiczne są w nim innego rodzaju urządzenia do raportowania i ocen i dokonywania aukcji internetowej.

Abonament
Płacąc miesięczną opłatę abonamentową za mienie z oprogramowania, można pozyskać nie tylko wstęp do jego charakterystycznych oraz zaawansowanych funkcji, lecz i do asysty technicznej, która ułatwia rozwiązywanie bieżących problemów oraz wdrażanie rozwiązań dostosowanych do konkretnej branży a firmy. Dzięki takiemu zachowaniu, program Comarch ERP Optima że nie tylko ułatwić i dostosować funkcjonowanie poszczególnych rozdziałów a wszelkiej firmy, a i przydać się w pośredni środek do powiększenia jej skutków.

Demo
Przed zakupem programu Comarch ERP Optima, istnieje możliwość skorzystania z 30-dniowego dema online czy oraz z 60-dniowego dema offline. Jest owo nadzwyczaj ważne, gdyż dzięki temuż ważna podjąć decyzję czyli takie oprogramowane sprawdzi się w poszczególnej firmie. Wielu przedsiębiorców zaufało już programowi Comarch ERP Optima. Korzysta z niego już ponad 60000 spółek z wielu branż, co stanowi oznaką wysokiej klasy oprogramowania. Jak płynie z przeprowadzonych wśród przedsiębiorców ankiet, aż 93% osób czerpiących z oprogramowania firmy Comarch, było spośród niego spełnionych.